فروش خشکبار
خانه / کتیرا / خرید و فروش و صادرات کتیرا بصورت عمده

خرید و فروش و صادرات کتیرا بصورت عمده

خرید و فروش و صادرات کتیرا بصورت عمده

خرید و فروش و صادرات کتیرا بصورت عمده

این روزها  خرید و فروش کتیرا در بازار  و شهرهای تولید کننده آن حسابی گرم شده است . هرچند که کتیرا با توجه به شهر و منطقه تولید از کیفیت های متفاوتی برخوردار است  .

گیاه کتیرا بوته‌ای شکل، تیغ‌دار و کوتاه قد است و بیشترین حجم آن در مناطق پر شیب و کوهستانی می روید . ایران یکی از مناطق مشهور برای تولید صمغ کتیرا است و در واقع به عنوان بزرگ‌ترین تولید کننده آن شناخته می‌شود. صمغ کتیرا چسبنده، بدون بو و بدون مزه و محلول در آب است که آن را از شیره گیاه تهیه و خشک می‌کنند..

خرید و فروش و صادرات کتیرا بصورت عمده

خواص و کاربرد :

خواص کتیرا زیاد است و تنها به مصارف خانگی محدود نمی‌شود و شرکت‌های بسیاری هم به دلیل خواص ویژه و مؤثر آن اقدام به تولید محصولات مختلفی از صمغ کتیرا کرده‌اند .

مصارف سنتی کتیرا :

پوست و مو ، برای تسکین سرفه و  عوارض سرماخوردگی ، تنظیم قند خون ، درمان سوختگی ، کاهش دمای بدن ،تنظیم ضربان قلب   و …

شروع بهره برداری کتیرا معمولاً از اواخر فصل بهار است تا اوایل شهریور ماه ادامه دارد .

خرید و فروش و صادرات کتیرا بصورت عمده

فروشندگان عمده کتیرا ایرانی :

تاجران گیاهان دارویی با خرید و فروش عمده کتیرا به نوبه خود در اقتصاد کشور تاثیرگذار بوده و از طریق  فروش کلی کتیرا توانسته اند رونق خاصی به تولید این محصول بدهند ..

قیمت فروش کتیرا :

قیمت این محصول همچون سایر محصولات کشاورزی و گیاهان دارویی در فصول مختلف سال تابع عواملی همچون فراوانی ، زمان تولید ، میزان تولید و کیفیت آن می باشد …

خرید و فروش و صادرات کتیرا بصورت عمده

قیمت انواع کتیرا در بازار ایران :

بغیر از کیفیت که در قیمت گذاری هر محصولی فاکتور اصلی بحساب می آید میزان و فراوانی  کتیرا  در قیمت گذاری آن در هر شهر و استانی تاثیرگذار است .

خرید و فروش و صادرات کتیرا بصورت عمده

قیمت عمده کتیرا در بازار صادرات :

با توجه به اینکه کتیرا صادراتی از درجه کیفی بالایی برخوردار است یکی از فاکتورهای تعیین کننده قیمت کتیرا کیفیت بالای آن می باشد . و بالطبع قیمت کتیرا  صادراتی نسبت به قیمت فروش آن در بازار داخلی بالاتر و گرانتر می باشد .

جهت آگاهی از قیمت کتیرا صادراتی می توانید با مدیر فروش مجموعه تجاری ما در تماس بوده و قیمت روز کتیرا را از ما بپرسید .  .

قیمت کلی کتیرا صادراتی با قیمت جزئی مسلما متفاوت است و برای خرید مطمئن و با قیمت قابل رقابت نسبت به سایربازارهای فعال در حوزه خرید و فروش کتیرا همینک از طریق اطلاعات تماس با مدیر فروش سایت تماس حاصل نمائید..

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید و فروش کتیرا پنبه در بازار ایران

مرکز خرید و فروش کتیرا پنبه در بازار ایران مجموعه سان رایز این روزها با …