فروش خشکبار
خانه / انغوزه / صادرات آنغوزه سال 99

صادرات آنغوزه سال 99

صادرات آنغوزه سال 99

قیمت صادرات آنغوزه سال 99 تولید شده در شهرهای استان خراسان جنوبی و خراسان شمالی از طریق شرکتها و مجموعه های تجاری فعال در حوزه خرید و فروش آنغوزه از جمله بازرگانی سان رایز اعلام می شود.

برای اطلاع از قیمت خرید و فروش و صادرات انواع آنغوزه خشک و شیره آنغوزه سال 99 و اطلاعات بیشتر با مدیر فروش سایت های ما بویژه سایت : www.iranherbsupplier.com  تماس بگیرید.

نام و مزاج

در زبانهای محلی و گویش های متفاوت هر منطقه انغوزه یا همان آنغوزه  نام های مختلفی دارد از جمله در گویش اصفهانی انگشت کنده و به هندی هینک نامیده می شود و طبیعتی گرم و خشک دارد.

گیاه شناسی آنغوزه :

 

آنغوزه از گیاهان دارویی مهم تیره چتریان با خواص فراوان است. گیاه تولید کننده آنغوزه به نام‌های فارسی خوراکما، آنگوزاکما و کورن کما، بوته ای بزرگ، علفی و چند ساله است که ارتفاع آن گاهی به ۲/۵ متر می‌رسد. ساقه آن نسبتاً محکم و ضخیم با سطحی خشن است. برگ‌های قاعده بزرگ و ضخیم هستند؛ به طوری که طول آن‌ها تا ۶۰ سانتی متر می‌رسد.

صادرات فله‌ ای آنغوزه از خراسان جنوبی

به نقل از خبرگزاری ایرنا :

خراسان جنوبی با تولید سالانه 60 تن آنغوزه یكی از مهدهای تولید این گیاه در كشور است، اما استفاده از پتانسیل این گیاه دارویی با چالش هایی همچون خام فروشی، بسته بندی و عرضه نامناسب، قاچاق و كاهش تولید بر اثر خشكسالی مواجه است.

بازرگانی سان رایز پیشرو در تامین شیره آنغوزه و اعلام قیمت صادراتی آنغوزه در انواع مختلف می باشد .

صمغ آنغوزه شیره گیاهی است كه با تیغ زدن ریشه یا قسمتی از پایین ساقه و یا قطع ساقه گیاه مولد شیره آنغوزه از ناحیه یقه گیاه خارج می شود و معمولا در طول تابستان برداشت می شود و به 2 صورت كشته ( خشك شده) و شیره ( صمغ ) در بازار عرضه می شود.
وجود بیش از 1300 نوع گیاه خودرو در دل كویر و بیابان های خراسان جنوبی سرمایه ای عظیم از نعمت های خدادادی است كه آنغوزه یكی از با ارزش ترین این گیاهان دارای اثر دارویی و درمانی است.

 

تعیین قیمت صادرات آنغوزه سال 99 بستگی به میزان برداشت و تقاضای این محصول در فصل و روزهای برداشت می باشد . هر چند که عوامل تعیین کننده بسیاری در قیمت آنغوزه درسال 99 نقش دارند اما عمده ترین و مهمترین فاکتور میزان تقاضای مصرف کنندگان نهایی  آنغوزه می باشد.

 

ویژگیهاگیاهی و خواص داروئی

 خواص

 • مقوی معده و بادشکن است
 • تخم آن ادرار آور است
 • پادزهر هر نوع نیشی است
 • برای رفع انگل به مدت ۳شب از جوشانده تمام گیاه انغوزه (۲گرم در ۲لیوان آب) استفاده کنید.
 • رفع بلغم مجاری تنفسی و معده
 • تقویت رحم های سرد و تر و پیشگیری از سقط جنین
 • محرک نیروی جنسی استو باعث افزایش انگیزه جنسی در زنان می شود و از مشکل انزال زودرس تا حد زیادی جلوگیری می کند.
 • این ماده باعث کاهش چروک ها ، خطوط ریز و لکه های سنی صورت می شود.

موارد منع مصرف

 • برای زنان در دوران بارداری و شیردهی نهی شده است.
 • کودکان نیز بهتر است انغوزه نخورند.
 • در بعضی افراد ممکن است مصرف زیاد آن موجب اسهال، نفخ، سوزش هنگام ادرار، سوزش معده، سردرد، گیجی و تشنج شود.
 • اگر مبتلا به صرع هستید ، از این گیاه استفاه نکنید زیرا ممکن است مورد حملات صرع قرار بگیرید.

 

شرکت بازرگانی سان رایز مفتخر است همراه با دانش و تجربه دیرین خود در تهیه و ارائه مناسبترین قیمت صادرات آنغوزه سال 99 در کنار خریداران آنغوزه باشد تا ضمن ارائه خدمات بازرگانی رضایت مشتریان و خریداران آنغوزه را فراهم آورد

 

صادرات آنغوزه سال 99 در بازرگانی سان رایز :

برای اطلاع از صادرات آنغوزه سال 99 و نحوه خرید و فروش آنغوزه با کیفیت و قیمت روز آنغوزه در بازار ایران می توانید با بازرگانی سان رایز تماس بگیرید .

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com