فروش خشکبار
خانه / انغوزه / فروش عمده آنغوزه شیرین در سال 99

فروش عمده آنغوزه شیرین در سال 99

فروش عمده آنغوزه شیرین در سال 99

خرید و فروش عمده آنغوزه شیرین در سال 99 در بازرگانی سان رایز بصورت اینترنتی انجام میگردد. برای اطلاع از اخرین قیمت خرید و فروش عمده آنغوزه شیرین در سال 99 باما در تماس باشید .

آنغوزه شیرین چیست؟

آنغوزه صمغ رزینی قهوه ای رنگی است که فواید زیادی برای سلامتی بدن دارد و خواص درمانی بسیاری در آن موجود است. سابقه ی بسیار طولانی طب سنتی و درمان بیماری ها با گیاهان دارویی مانند آنغوزه که فواید دارویی آن بی شمار است سبب شده است که شرکت های بسیاری به فروش عمده صمغ آنغوزه شیرین صادراتی در بازار تهران و شهرهای دیگر بپردازند. پرورش گیاه آنغوزه یکی از پرسودترین و بهترین کاربرد آنغوزه در کشاورزی است که سه ویژگی منحصر به فرد مشتمل بر ارزآوری بالا، اشتغال زایی و پربازده بودن، این محصول را مورد توجه قرار داده است.

فروش عمده آنغوزه شیرین در سال 99

معمولا هر گیاه آنغوزه ۲۰ تا ۴۰ گرم شیردهی دارد که از شیره آن ده ها نوع ماده دارویی ارزشمند به دست می آید. شیره آنغوزه در سربرگ بوته کما است و هنگامی که بوته آن زرد و خشک شد، شیره آن از میان برگ ها به ریشه بر می گردد و در آنجا جمع می شود که زمان مناسبی برای بهره برداری آنغوزه است.

خواص آنغوزه شیرین :

از جمله خواص آنغوزه می توان به، ضد اسپاسم بودن، مقوی قلب، مقوی معده و تحریک اشتها اشاره کرد‌.

شما میتوانید برای خرید و فروش عمده آنغوزه شیرین در سال 99 با مدیر فروش ما اقای محمد مهدی صدیقی در تماس باشید.

علیرغم تفاوت ظاهری گیاهان و صمغهای مورد برداشت، هر دو نوع متعلق به گونه Ferula assa – foetida است.

از نظر تركيبات شيميايی ريشة گياه آنغوزه F.assa  foetida دارای مواد آزارزيتوتانول، فروليك اسيد، اسانس روغنی فرّار ، پينن ، آزولن ، موسيلاژ ، باسورين و … می باشد و در صمغ آنغوزه مقدار زيادی تانن (حدود 60 درصد ) و حدود 20 درصد صمغ و 5-4 درصد اسانس وجود دارد در برخی گونه ها در نمونه های آنغوزة اشكی مقدار اسانس تا 15 درصد نيز می رسد.

اسانس دارای بوی متعفن شبيه بوی سير است و اين بو در اثر وجود تركيبات سولفوره در آن است كه بيش از 50 درصد اسانس را تشكيل می دهد.

فروش عمده آنغوزه شیرین در سال 99

برای اطلاع از قیمت خرید و فروش عمده انواع آنغوره میتوانید با مدیر فروش ما اقای محمد مهدی صدیقی در تماس و ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com