فروش خشکبار
خانه / کتیرا / تامین کننده انواع کتیرا مفتولی در سال 99

تامین کننده انواع کتیرا مفتولی در سال 99

تامین کننده انواع کتیرا مفتولی در سال 99 :

بازرگانی سان رایز یکی از تامین کننده انواع کتیرا مفتولی در سال 99 میباشد و شما میتوانید برای خرید و فروش انواع کتیرا مفتولی با ما در تماس باشید .

کتیرا در بازار گیاهی و عطاری های سراسر کشور با قیمت مناسب و کیفیت عالی عرضه می شود
صمغ کتیرا از گیاهی به نام گون به دست می آید. در اثر تیغ زدن و خراش قسمتی از ساقه ی برخی از انواع این گیاه، کتیرا از آن ترشح می شود که در نوع مرغوب آن صمغی بی رنگ و یا به رنگ زرد و در انواع نامرغوب صمغ آن  قهوه ای و گاها به رنگ قرمز است.

تامین کننده انواع کتیرا مفتولی در سال 99

چینی ها از کتیرا برای حفظ توان ایمنی بدن، استفاده می کردند. کتیرا در آب حل نمی شود ولی شکل ژله به خود می گیرد. ایران از اهمّ تامین کنندگان کتیرا در جهان است. کتیرای شفاف، با کیفیت تر و گران تر است و نوع ورقه ای آن، بهترین محصول، محصوب می شود.

مسئله مهم در تامین کتیرا این است که با توجه به تنوع صمغ کتیرا ، تامین کننده انواع کتیرا باید از این تنوع محصولی با خبر باشد و به گوشش گیاه گون هر منطقه آگاه باشد.

برای برداشت صمغ کتیرا از گیاه گون باید بدانید که گیاهان گون باید حداقل دوساله باشد و برداشت و استحصال باید در فصل تابستان باشد . نحوه این کار به این صورت انجام می شود که اطراف گیاه را تا عمق 5 سانتی خاک برداری می کنند و با تیغ یا چاقو و یا هر شئ تیزی  روی ساقه آن را درجهت آوند های آن خراش می اندازند و صمغی که همان کتیرا است و از ساقه آن خارج می شود را پس از خشک شدن جمع آوری می کنند.

شما میتوانید برای خرید و فروش انواع کتیرا مفتولی باما در تماس باشید.

همانطور که گفتیم کتیرا از صمغ گیاه گون می باشد و از این صمغ برای مصارف خوراکی و دارویی استفاده های فراوانی می شود.

تامین کننده انواع کتیرا مفتولی در سال 99

از این رو صمغ گیاه کتیرا می تواند تامین کننده انواع کتیرا مفتولی در سال 99 را از لحاظ اقتصادی به سود های بالایی برساند.

بسته بندی ویژه و مرغوب صمغ کتیرا صدفی عرضه ی این محصول را برای مشتریان راحت تر و حفاظت آن را از عوامل میکروبی و فاسد کننده مطمئن تر کرده است.

در کتیرا  ماده ای به نام امولسی فایر وجود دارد که از آن به عنوان ژل موی سر برای حالت دادن، براق شدن، استحکام، لطافت و زیبایی مو استفاده می شود.

صمغ کتیرا  بعنوان یک منبع امولسی فایر در صنایع غذایی و داروئی کاربرد ویژه ای دارد این ماده یک عامل سطح فعال است که به عنوان مرز بین دو مایع ناسازگار مانند نفت (روغن) و آب عمل می کند و اجازه می دهد آنها به امولسیون های پایدار تبدیل شوند. امولسیفایرها همچنین چسبندگی را کاهش می دهند، کنترل کریستالیزاسیون و جلوگیری از جداسازی از دیگر کارکردهای این مواد است.

شما میتوانید برای خرید و فروش انواع کتیرا مفتولی، خرمنی وگل زرد  باما به عنوان تامین کننده کتیرا خوارکی و داروئی بصورت عمده در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش انواع کتیرا در بازرگانی سان رایز

خرید و فروش انواع کتیرا در بازرگانی سان رایز : خرید و فروش انواع کتیرا …