فروش خشکبار
خانه / ثعلب / خرید و فروش ثعلب پنجه در بازار تهران سال 1400

خرید و فروش ثعلب پنجه در بازار تهران سال 1400

خرید و فروش ثعلب پنجه در بازار تهران سال 1400

توصیه می کنیم که خرید و فروش ثعلب پنجه در بازار تهران سال 1400 را از طریق ارتباط با کارشناسان بازرگانی سان رایز تجربه کنید . البته اگر خریدار و فروشنده ثعلب پنجه هستید و قصد خرید و فروش ثعلب پنجه را دارید بهتر است قبل از خرید این محصول در بازار به قیمت بالا و یا فروش آن به قیمت پائین با یکی از افراد مجموعه ما ارتباط بگیرید و از قیمت روز خرید و فروش ثعلب پنجه بصورت منصفانه مطلع شوید .

خرید و فروش ثعلب پنجه در بازار تهران سال 1400

گیاه ثعلب پنجه چیست و از چه گیاهی است ؟

ثعلب پنجه دارای گونه های متفاوتی است ولی بطور کل می توان گفت این گیاه گونه ای از گیاهان داروئی بسیار مفید است که از غده زیر زمینی گیاهی به نام گل ارکیده بدست می آید .

گلهای گیاه ثعلب پنجه به رنگ صورتی یا سفید با خطوط بنفش و ارغوانی است و برگهای زیرین آن به سمت نوک ، باریک و تیز می باشد. از خانواده ارکیده ها است که دارای گونه های مختلف می باشد.

پوست غدد زیرزمینی گیاه ثعلب پنجه ، صورتی و داخل آن سفید است.

ثعلب پنجه دارای طعم کمی شیرین ، لزج و کمی تند است. محل پرورش و رویش این گیاه معمولا در داخل باغ و بیشه ها می باشد و اغلب از اواخر فروردین تا اواخر خرداد ، زمان گل دهی آن است. طبع گیاه ثعلب پنجه گرم و مرطوبی (دموی) می باشد.

رویش این گیاه معمولا در مناطقی که از بارندگی خوبی برخوردار است بیشتر دیده شده است و جهت بدست آمدن محصولی با کیفیت و درشت تر حتما به بارندگی های فصلی خوب نیاز دارد . در غیر اینصورت دانه های غدد زیرزمینی گیاه ریز و گاها پوک می شود.

ثعلب پنجه را از کجا بخریم ؟

اگر خریدار ثعلب پنجه و یا فروشنده ثعلب پنجه هستید و می خواهید که از آخرین قیمت آن در سال 1400 با خبر شوید و نمی خواهید که این محصول را گران یا با کیفیت پائین بخرید و یا محصول ثعلب پنجه خود را ارزان به فروش برسانید بهتر است با کارشناس فروش ما آقای مهدی صدیقی یوسف در تماس و از قیمتهای ما با خبر شوید .

 

قیمت خرید و فروش ثعلب پنجه در بازار ایران و بازار تهران چند است ؟

بدلیل نوسانات قیمت ثعلب پنجه در بازار، این روزها ارائه و اعلام قیمت کار بسیار دشواری شده است و نیز بدلیل سوء استفاده دلالان از عدم اطلاع بهره برداران سعی شده است که برای اعلام قیمت انواع گیاهان داروئی بویژه ثعلب پنجه فقط به فروشندگان و بهره برداران  بعد از رویت بار قیمت روز اعلام خواهد شد.

خرید و فروش ثعلب پنجه در بازار تهران سال 1400

قیمت خرید و فروش  ثعلب پنجه در بازار تهران چند است ؟

در بازار تهران می توانید با مراجعه حضوری یا از طریق ارتباط تلفنی با یکی از تجار به قیمت ثعلب پنجه ( ثعلب پنجه پنجه یا ثعلب پنجه قلوه ) پی ببرید . ما توصیه می کنیم که جهت اطلاع از قیمت خرید و فروش  ثعلب پنجه و قیمت روز ثعلب پنجه یا قیمت عمده ثعلب پنجه در بازار تهران و بازار ایران در سال 1400 به مجموعه ما اعتماد و از آخرین قیمت خرید و فروش  ثعلب پنجه اطلاع پیدا کنید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com