فروش خشکبار
خانه / انغوزه / سان رایز مرکز فروش آنغوزه در بازار

سان رایز مرکز فروش آنغوزه در بازار

سان رایز مرکز فروش آنغوزه در بازار

هر ساله بازرگانی سان رایز مرکز فروش آنغوزه در بازار ایران صمغ آنغوزه تولید شده در شهرهای اصفهان ، شیراز ، یزد ، کرمان ، بجنورد و… را از طریق وب سایتهای خود بصورت مداوم بوسیله کارشناسان خود اعلام می دارد.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت خرید و فروش آنغوزه ایرانی در بازار سال 99 و اطلاعات بیشتر با مدیر فروش سایت های ما بویژه سایت : www.noukhoudchi.com  تماس بگیرید.

نام و مزاج

انغوزه یا همان آنغوزه و به اصفهانی انگشت کنده و به هندی هینک نامیده می شود و طبیعتی گرم و خشک دارد.

گیاه شناسی آنغوزه :

آنغوزه از گیاهان دارویی مهم تیره چتریان با خواص فراوان است. گیاه تولید کننده آنغوزه به نام‌های فارسی خوراکما، آنگوزاکما و کورن کما، بوته ای بزرگ، علفی و چند ساله است که ارتفاع آن گاهی به ۲/۵ متر می‌رسد. ساقه آن نسبتاً محکم و ضخیم با سطحی خشن است. برگ‌های قاعده بزرگ و ضخیم هستند؛ به طوری که طول آن‌ها تا ۶۰ سانتی متر می‌رسد.

بازرگانی سان رایز پیشرو در تامین صمغ آنغوزه و اعلام قیمت آنغوزه در انواع مختلف می باشد .

صمغ این گیاه اثر تشنج آور و ضد کرم و انگل دارد. در معالجه بیماری‌هایی با منشأ عصبی، دستگاه تنفسی، اسپاسم حنجره، آسم و دستگاه هضم و همچنین در رفع یبوست در افراد مسن، موثر است . ساقه‌ های گیاه تازه آنغوزه، در نواحی فارس ، خراسان شمالی و کرمان گاها مصرف غذایی دارد . در برخی از منابع ذکر شده است که اسانس حاصل از صمغ آنغوزه در صنایع غذای در تهیه سس مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این گیاه در استان‌های  فارس، خراسان شمالی ، کرمان، سمنان و هرمزگان سیستان بلوچستان و بلوچستان، یزد ، اصفهان، کهکیلویه و بویراحمد و استاد بوشهر می‌روید.

تکثیر گیاه آنغوزه

تکثیر آنغوزه در مراتع به‌وسیله بذر انجام می‌گیرد. پس از رسیدن، بذر از گیاه جدا و توسط باد به اطراف پراکنده شده و سپس سبز می‌شوند. از آنجا که این گیاه منبع در آمد با ارزشی برای تعداد قابل توجهی از روستائیان بهره برداران کشورمان است، اهالی منطقه با هماهنگی سازمانهای ذی‌ربط، پس از جمع آوری بذرها اقدام به پاشیدن آن در مکان‌های مورد نظر در مراتع می‌کنند. تا نه تنها از انقراض آن جلوگیری کنند، بلکه از گیاهان مناسبی برای بهره برداری برخوردار گردند.

تعیین سان رایز مرکز فروش آنغوزه در بازار بستگی به میزان برداشت و تقاضای این محصول در فصل و روزهای برداشت می باشد . هر چند که عوامل متعدد و تعیین کننده ی زیادی دربرآورد قیمت آنغوزه و اعلام قیمت نهایی شرکت سان رایز مرکز فروش آنغوزه در بازار سال 99 نقش دارند اما عمده ترین و مهمترین عامل مقدار تقاضای مصرف کنندگان نهایی صمغ آنغوزه می باشد.

ویژگیهاگیاهی و خواص داروئی

 خواص

 • مقوی معده و بادشکن است
 • تخم آن ادرار آور است
 • پادزهر هر نوع نیشی است
 • برای رفع انگل به مدت ۳شب از جوشانده تمام گیاه انغوزه (۲گرم در ۲لیوان آب) استفاده کنید.
 • رفع بلغم مجاری تنفسی و معده
 • تقویت رحم های سرد و تر و پیشگیری از سقط جنین
 • محرک نیروی جنسی استو باعث افزایش انگیزه جنسی در زنان می شود و از مشکل انزال زودرس تا حد زیادی جلوگیری می کند.
 • این ماده باعث کاهش چروک ها ، خطوط ریز و لکه های سنی صورت می شود.

موارد منع مصرف

 • برای زنان در دوران بارداری و شیردهی نهی شده است.
 • کودکان نیز بهتر است انغوزه نخورند.
 • در بعضی افراد ممکن است مصرف زیاد آن موجب اسهال، نفخ، سوزش هنگام ادرار، سوزش معده، سردرد، گیجی و تشنج شود.
 • اگر مبتلا به صرع هستید ، از این گیاه استفاه نکنید زیرا ممکن است مورد حملات صرع قرار بگیرید.

نکته پایانی :

مفتخریم در مجموعه شرکت بازرگانی سان رایز مرکز فروش آنغوزه در بازار در کنار مشتریان عزیز و گرامی خود باشیم تا ضمن ارائه خدمات بازرگانی رضایت مشتریان و خریداران آنغوزه را فراهم آورد

 

سان رایز مرکز فروش آنغوزه در بازار ایران :

برای اطلاع از سان رایز مرکز فروش آنغوزه در بازار و نحوه خرید و فروش آنغوزه با کیفیت و قیمت روز آنغوزه در بازار ایران در سال 99 می توانید با بازرگانی سان رایز تماس بگیرید

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com