فروش خشکبار
خانه / کتیرا / صادرات کتیرا به کشورهای دیگر

صادرات کتیرا به کشورهای دیگر

صادرات کتیرا به کشورهای دیگر

شما نیز می توانید برای خرید و فروش انواع کتیرا و صادرات کتیرا به کشورهای دیگر با مشاورین ما در بازرگانی سان رایز در تماس باشید و از قیمت کتیرا در سال 1402 مطلع شوید.

درباره کتیرا و گیاه کتیرا:

شیره و صمغ کتیرا از ریشه و ساقه‌های گیاه گرفته می‌شود و با ایجاد خراش و حفره آن را بهره برداری می کنند . خراشی که روی سطح ساقه و ریشه ایجاد می‌شود، باید درای عمق 5 سانتی متری باشد . صمغ این گیاه به شکل نوارهای پیچ‌خورده و فلس مانند استخراج می‌شود. شیره یا صمغی که از ریشه و ساقه کتیرا خارج می‌شود را جمع‌آوری و به شکل ورقه یا قطعات کوچک سنگریزه‌ای شکل خشک می نمایند.
ایران یکی از مناطق مشهور برای تولید صمغ کتیرا است و در واقع به عنوان بزرگ‌ ترین تولید کننده آن شناخته می‌شود و صادرات کتیرا به کشورهای دیگر رونق خوبی در ایران داشته است. صمغ کتیرا چسبنده، بدون بو و بدون مزه و محلول در آب است که آن را از شیره گیاه تهیه و خشک می‌کنند..

درباره کتیرا و صادرات کتیرا به کشورهای دیگر:

جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره کتیرا و قیمت کتیرا در سال 1402و همچنین تامین عمده انواع کتیرا جهت صادرات کتیرا به کشورهای دیگر در بازرگانی سان رایز پیشنهاد میشود در این مطلب با ما همراه باشید.شما میتوانید برای صادرات کتیرا به کشورهای دیگر با مشاورین ما در بازرگانی سان رایز در تماس باشید.

کاربرد کتیرا:

کتیرا خوراکی می باشد و در داروها و غذاها نیز به عنوان امولسیون کننده، تغلیظ کننده، تثبیت کننده و افزودنی از آن استفاده می شود .
این ماده همچنین در تهیه پودینگ، بستنی و دیگر غذاهایی که نیاز به غلظت دارند، به عنوان غلیظ کننده به کار برده می‌شود.
کتیرا در داروهایی مانند ژل، شربت، پماد و کرم به عنوان روان کننده و غلیظ کننده به کار می‌رود. کتیرا از نظر طب قدیم ایران سرد و خشک است.

انواع کتیرا:

دسته بندی کتیرا شامل انواع کتیرا مفتولی ، صدفی پنبه ای و کتیرا خرمنی با نمره بندی 26 و 27 و 28 و حتی پائین تر می باشد که در بسته بندی های صادراتی مرتب و سورت شده با بهترین کیفیت ممکن، با قیمت روز و قیمت مناسب با نمره بندی دقیق در این مجموعه بصورت عمده و تناژ عرضه می شود و کاربرد کتیرا نسبت به نوع آن متفاوت می باشد. با این اوصاف انواع کتیرا خرمنی و کتیرا مفتولی پنبه ای در بازرگانی سان رایز با توجه به قیمت کتیرا در سال 1402 برای صادرات کتیرا به کشورهای دیگر به خرید و به فروش می رسد .

شما نیز می توانید برای خرید و فروش انواع کتیرا و صادرات کتیرا به کشورهای دیگر و اطلاع از بهترین نوع کتیرا با ما در تماس باشید و از قیمت کتیرا در سال 1402 مطلع شوید.

کاربرد کتیرا و مواردی که باید رعایت شود:

به غیر از مزایای کتیرا و کاربرد کتیرا، باید از علائم سلامتی که به دلیل استفاده بیش از حد آن ممکن است پدید آید، هم مطلع شوید.
نیاز است مصرف آب کافی برای جلوگیری از انقباض یا انسداد در دستگاه گوارش را در رژیم غذایی خود جای دهید، همچنین باید بدانید که استفاده بیش از حد از کتیرا ممکن است در تنفس مشکل ایجاد کند.
افرادی که به شیره و صمغ‌ های طبیعی حساسیت نشان می دهند، از مصرف آن دوری کنند. در زنان باردار و شیرده حتماً در صورتی که پزشک تجویز می کند مصرف شود ..

یکی از مهم‌ترین کاربرد کتیرا استفاده از آن به عنوان یک شوینده طبیعی و گیاهی برای موهاست.
کتیرا به حالت دادن و نرم کردن موی سر و درمان شوره کمک می‌کند.توجه داشته باشید، ژل تهیه شده از کتیرا و آب ممکن است پس از مدتی خراب شود، بنابراین بهتر است آن را دور از گرما نگهداری کرده و همواره در زمان مصرف به صورت تازه تهیه کنید.

صادرات کتیرا به کشورهای دیگر به طور غیر حضوری:

ما در بازرگانی سان رایز، با تجربه طولانی سالهاست که درزمینه خرید و فروش انواع کتیرا پنبه و خرمنی بصورت آنلاین . اینترنتی فعال می باشیم ، با نمره بندی ، سورت و عرضه این گیاه در داخل و خارج از کشور با آخرین قیمت انواع کتیرا بویژه آخرین قیمت کتیرا پنبه ای در بازار و قیمت کتیرا در سال 1402 به شکل مطلوب آن و کیفیت قابل ارائه ، در اختیار خریداران کتیرا و مشتریان قرار می دهیم . برای خرید و فروش انواع کتیرا و بهترین نوع کتیرا برای صادرات کتیرا به کشورهای دیگر با ما در تماس باشید.

کتیرا، یکی از موادی می باشد که کاربرد های بسیار گسترده ای در زمینه صنعتی و پزشکی دارد. ایران، به عنوان بزرگ ترین تولید کننده ی کتیرا در جهان شناخته شده و می تواند نیاز جهان به این ماده را به راحتی تأمین کند و باعث پیشرفت در زمینه های مختلف شود. خواص کتیرا، بسیار زیاد هستند و مصرف آن محدودیتی ندارد. البته باید در نظر داشته باشید که مصرف بیش از حد هرنوع ماده ی گیاهی ای منجر به بروز مشکلاتی می شود.

صادرات کتیرا به کشورهای دیگر در بازرگانی سان رایز:

سان رایز امکان خرید و فروش آنلاین انواع کتیرا و صادرات کتیرا به کشورهای دیگر و دیگر گیاهان داروئی را با توجه به آخرین قیمت کتیرا پنبه ای در بازار و قیمت کتیرا در سال 1402، بر بستر اینترنت برایتان فراهم می آورد ، بدون آنکه نیاز به حضور فیزیکی شما در این شرکت وجود داشته باشد و این خود یکی از عوامل بسیار مهم در مطرح شدن این شرکت است چرا که از دورترین نقاط کشور هم به راحتی می توانید ، انواع کتیرا با کیفیت بسیار بالا و مناسب ترین قیمت خریداری نمائید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین نوع کتیرا

بهترین نوع کتیرا مجموعه بازرگانی سان رایز یکی از بزرگترین تامین کننده کتیرا در سال …