فروش خشکبار
خانه / کتیرا / قیمت خرید کتیرا صنعتی دربازار تهران سال 99

قیمت خرید کتیرا صنعتی دربازار تهران سال 99

قیمت خرید کتیرا صنعتی دربازار تهران سال 99 :

قیمت خرید کتیرا صنعتی دربازار تهران سال 99 بستگی به نوع کتیرا محل برداشت کتیرا و…دارد بازرگانی سان رایز با در نظر گرفتن تمام این مزیت ها میتواند در تایین قیمت خرید و فروش کتیرا صنعتی به شما کمک کند. شما می توانید برای خرید و فروش عمده کتیرا صنعتی با ما در تماس باشید.

قیمت خرید کتیرا صنعتی دربازار تهران سال 99

کتیرا چیست :

شیره و صمغ کتیرا از ریشه و ساقه‌های گیاه گرفته می‌شود و با ایجاد خراش و حفره آن را استخراج می‌کنند. خراشی که روی سطح ساقه و ریشه ایجاد می‌شود، باید عمق ۵ سانتی‌متری داشته باشد. صمغ این گیاه به شکل نوارهای پیچ‌خورده و فلس مانند خارج می‌شود.

خواص کتیرا

درمان گرمازدگی

خواص کتیرا برای مو و پوست

درمان یبوست

درمان سرفه

و…

شما می توانید برای خرید و فروش انواع کتیرا با ما در تماس باشید.

صادرات کتیرا صنعتی :

کشور ایران جزء بزرگ ترین تولید کننده و صادر کننده های انواع کتیرا صنعتی می باشد زیرا گونه‌ های گیاهی این محصول در استانها و مناطق مختلف از ایران موجود هستند و کشور ما توانایی این را دارد که  این محصول را در حجم های بسیار بالا تولید و استحصال نماید. کتیرا صنعتی دارای کاربرد های زیادی در صنایع تولیدی می باشد و تولید آن با توجهات زیادی روبه رو است.

قیمت فروش هر کیلو کتیرا صادراتی در بازار :

همان طور که در سطور قبلی اشاره کردیم گیاه دارویی کتیرا به صورت عمده در استان اصفهان و استان کردستان تولید می‌شود و از آنجایی که این محصول جزو تولیدات داخلی به شمار می‌آورد قیمت فروش آن نسبت به کشورهای دیگر پایین تر است.

قیمت فروش هر کیلو کتیرا صادراتی در بازار طبق پارامتر های متفاوتی تعیین می شود. کیفیت عرضه این محصول جزو مهمترین پارامترهای تعیین قیمت این محصول در بازار است.

تولیدکنندگان عمده انواع کتیرا این محصول را طبق هزینه‌های برداشتی خود در بازار با قیمت های متفاوت به مشتریان ارائه می دهند.

قیمت خرید کتیرا صنعتی دربازار تهران سال 99

اگر دچار عفونت لثه و دندان شده اید می توانید مقداری کتیرا را در اب جوش حل کنید تا حالت چسبنده ای پیدا کند و روی محل مورد نظر بگذارید. در درمان ورم روده و معده نقش به سزایی دارد و تهوع را رفع می کند. اگر از عسل کتیرا استفاده کنید، می توانید التهابات مثانه و پروستات را از بین ببرید و از هرگونه درد در مفاصل خود راحت شوید.

شرکت تجاری صادراتی سان رایز، از جمله شرکت های بسیار نادر و معتبری است که با فراهم آوردن انواع کتیراصادراتی  وقیمت  خرید و فروش انواع کتیرا صادراتی  در کرمانشاه و سایر بازارهای داخلی و خارجی توانسته طی سالیان اخیر، با صادر نمودن انواع کتیرا صادراتی به دیگر کشورها و همچنین سرازیر نمودن با کیفیت ترین نمونه های این گیاه در کرمانشاه و بازار تهران ( که تقریبا بازار اصلی خرید و فروش کتیرا صادراتی در ایران است ) و دیگر استان ها این محصول را به هموطنان عزیزمان و اهالی دیگر کشورها آشنا کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش انواع کتیرا در بازرگانی سان رایز

خرید و فروش انواع کتیرا در بازرگانی سان رایز : خرید و فروش انواع کتیرا …