فروش خشکبار
خانه / سنجد / قیمت سنجد در تبریز

قیمت سنجد در تبریز

قیمت سنجد در تبریز

میوه سنجد تازه و خشک علاوه بر خواص گیاهی و درمانی نهفته در آن یکی از بزرگ ترین سمبل های ایرانیان در سفره ی هفت سین نوروز است که با آغاز فصل بهار، در کشورمان برپا می شود . در طب سنتی اسلامی مصرف سنجد به کرات و با دستورات متفاوت مورد توصیه قرار گرفته است .

بنا به توصیه های مکرر در علم نوین و سنتی طب مصرف این گیاه فوق العاده نیز رو به افزون است بنابراین پیش بینی می شود که قیمت سنجد در تبریز در بازار نیز همچون سالهای گذشته رو به افزایش باشد .

مسلما افزایش قیمت سنجد در تبریزبا ورود به فصل برداشت متوقف و برای مدتی این روند نزولی خواهد بود .

در ابتدا بد نیست با خواص نادر و ویژه این گیاه بطور مختصر آشنا شوید .

قیمت سنجد در تبریز

 

خواص سنجد ویژگی هایی که باید درباره این “سین” خاص  بدانید

خواص سنجد و بودن آن در هفت سین، برای بسیاری از ما پنهان است. در حقیقت وجود این میوه بر سر سفره هفت سین، نوعی الهام از طبیعت است که به علت سنجیده و منطقی رفتار نمودن، در سال پیش رو ، به آن روی می آوریم.

اما این تنها نشانه ی خاص وجود سنجد بر سر سفره نیست و با علم بسیار پیشرفته ی پزشکی ایران؛ در دوران بسیار قدیم تا به امروز، حکایت از دور کردن امراض و بیماری ها از خانواده ، به وسیله ی خواص سنجد دارد.

سرشار بودن سنجد از ویتامین های حیاتی بدن ، و به خصوص ویتامین سی، بادشکن و تقویت کننده ی قلب

بازرگانی سان رایز مرکز اعلام قیمت سنجد در تبریز می باشد . این مجموعه از با تجربه ترین  و فعالترین مراکز خرید و فروش عمده و جزئی سنجد در اینترنت می باشد و با اعلام جدیدترین و ارزانترین قیمت سنجد تبریز خود را در تجارت این محصول و سایر گیاهان دارویی مطرح نموده است .

قیمت سنجد در تبریز

چه ویژگی هایی در سنجد آن را پر خواص کرده است ؟

سرشار بودن سنجد از ویتامین های حیاتی بدن ، و به خصوص ویتامین سی، بادشکن و تقویت کننده ی قلب، اثربخش بودن خواص سنجد برای افرادی که به نرمی استخوانها و یا پوکی استخوانها دچارند، ضد یرقان بودن و موثر بودن آن برای افرادی که در طول روز دچار بیماری تکرار بی موقع ادرار هستند، تنها بخشی از انواع بی شمار خواص سنجد است.

هر جند قیمت این محصول با ارزش و پرفایده متغییر و تابع شرایط مختلف است اما بازرگانی سان رایز قیمت سنجد سال درتبریز را به نرخ روز می تواند به شما اعلام نماید .

شما برای تهیه ی هر میزان و مقدار سنجد با مناسب ترین قیمت سنجد تبریزدر بازارایران را می توانید اطلاعات تماس را از وب سایت بازرگانی سان رایز تهیه نمایید .

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com