فروش خشکبار
خانه / کتیرا / قیمت صادراتی کتیرا

قیمت صادراتی کتیرا

قیمت صادراتی کتیرا :

بازرگانی سان رایز یکی از مراکز انلاین اعلام قیمت صادراتی کتیرا  است که تلاش دارد شما را از تازه ترین و بهترین قیمت صادراتی کتیرا آگاه کند شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر  از قیمت صادراتی کتیرا و خرید و فروش عمده کتیرا با مدیر فروش ما آقای محمد مهدی صدیقی در ارتباط باشید.

قیمت صادراتی کتیرا

کتیرا چیست ؟

کتیرا ترشحات صمغی خشک شده است که در اثر خراش دادن قسمت پایینی ساقه گون به دست می‌آید.

خواص کتیرا :

کمک به هضم غذا، تقویت مغز استخوان، تحریک سیستم ایمنی، بهترین شوینده گیاهی موهای خشک، کنترل عوارض جانبی شیمی درمانی، درمان قند خون، پاکسازی روده و درمان عفونت لثه برخی از مهم‌ترین خواص کتیرا هستند.

کتیرا مهم‌ترین محصول گیاه گون کتیرا است. مهم‌ترین تامین کنندگان کتیرا در جهان به ترتیب ایران، ترکیه و سوریه هستند. این ماده دارویی و پرخاصیت به شکل‌ و رنگ‌های مختلف وجود دارد. نوع ورقه‌ای بی‌رنگ یا سفید آن، بهترین، مرغوب‌ترین و گران‌ترین محصول کتیرا است.

طریقه برداشت و استفاده کتیرا:

برای برداشت و جمع آوری کتیرا باید اطراف ساقه گیاه گون را خالی کرده و برش‌هایی در موازات آوندهای آن ایجاد شود. شیره یا صمغ گیاه بعد از این‌که برش ها ایجاد شد، پس از چند روز به بیرون تراوش می کند و در اثر نور خورشید و مجاورت هوا، تبخیر آب صورت گرفته و به تدریج سفت و خشک شده و حالتی ژل مانند می‌گیرد.

کتیرا درچه فصل و زمانی کشت می شود:

کتیرا را می‌توان در سال اول زندگی گیاه گون به دست آورد اما درجه مرغوبیت آن از نظر تجاری خوب نیست. بنابراین بیشتر افراد برداشت این ماده را در نیمه تابستان و از گیاهان دو ساله ترجیح می‌دهند.

 

شما میتوانید برای خرید و فروش انواع کتیرا و دریافت اطلاعات بیشتر درباره قیمت صادراتی کتیرا باما در تماس باشید.

قیمت صادراتی کتیرا

صادرات عمده کتیرا :

شما میتوانید برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در باره ی  صادرات عمده کتیرا با تاجران و عرضه کنندگان کتیرا و گیاهان دارویی در ارتباط باشید . ایران بزرگترین صادرکننده کتیرا در جهان می‌باشد.

تجارت گیاهان داروئی بویژه تجارت عمده کتیرا خوراکی و کتیرا داروئی در سال 99 در بازار جهانی در بستر فضای مجازی نیز از رونق خاصی برخوردا شده است .

کتیرا تحول بزرگی در دنیا و داروهای گیاهی بوجود آورده است این صمغ با خواص داروئی بی نظیری که بعنوان یک امولیسیون کننده دارد تاثیرات فراوانی بر اندام های مختلف بدن دارد و همه می توانند از آن بهره مند شوند.

در گذشته که مواد پاک کننده امروزی وجود نداشت کتیرا به همراه سدر در بهداشت جامعه نقش عمده داشت. اگرچه برای کتیرا، زمینه های استفاده دیگری نیز وجود داشت.

قیمت صادراتی کتیرا

کتیرا 10 تا 15 درصد آب، 3 تا 4 درصد مواد معدنی و 3 درصد نشاسته دارد. در کتیرا به طور کلی دو نوع ماده مؤثر وجود دارد، یکی ماده ای است محلول در آب به نام تراگاکانتین و دیگری غیرقابل حل د ر آب که با سورین گفته می شود. تراگاکانتین متشکل از اسید گالاکتورونیک است که به قندهای گالاکتوز و کسیلوز متصل است.

 

شما میتوانید برای خرید و فروش کتیرا و صادرات کتیرا خرمنی و کتیرا مفتولی و …. با مدیر فروش ما اقای محمد مهدی صدیقی در تماس باشید …

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش انواع کتیرا در بازرگانی سان رایز

خرید و فروش انواع کتیرا در بازرگانی سان رایز : خرید و فروش انواع کتیرا …