فروش خشکبار
خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت عمده روغن الاغ خالص

قیمت عمده روغن الاغ خالص

قیمت عمده روغن الاغ خالص در بازار عطاری تهران چند است ؟

قیمت روغن الاغ خالص در بازار ایران چند است ؟

قیمت روغن الاغ خالص در بازار به فاکتورهای گوناگونی وابسته است . در این مقاله می توانید ضمن آشنایی با چگونگی تهیه و خرید روغن الاغ خالص و همچنین قیمت روغن الاغ خالص در سال 1401 با ویژگی های متنوع درمانی آن نیز آشنا شوید.

بهتر است همین حالا برای خرید روغن الاغ آنهم از نوع خالص  اشن و با کیفیت مطمئن با مشاورین ما در شرکت بازرگانی سان رایز تماس بگیرید و روغن الاغ با ویژگیهای منحصر بفرد آن را تهیه نمایید .

روغن الاغ خالص دارای عناصری همچون کاروتنوئیدها و ویتامین A است . این ترکیبات نقش مهمی در نابود کردن رادیکال‌های آزاد دارند. این روغن با نابودی رادیکال های آزاد و کاهش استرس «اکسیداتیو» ، از بدن در مقابل بیماری های مزمن مانند سرطان محافظت می کند.

قیمت عمده روغن الاغ خالص

روغن الاغ خالص منبع خوبی از چربی‌های مفید است :

برای افرادی که دغدغه لاغرشدن را دارند  اغلب اولین توصیه برای لاغر شدن و کاهش وزن ، کاهش مصرف چربی است. کاهش یا حذف چربی از برنامه غذایی بی ضرر نبوده است و به سلامتی بدن آسیب می رساند. کربوهیدرات ، پروتئین ها ، چربی‌ها از گروه های خالص  مواد غذایی هستند که برای سلامتی بدن ضروری هستند و نباید هیچ کدام از آن ها راحذف کرد. شما باید چربی های مضر را حذف کنید و به جای آن ها از چربی های سالم مانند روغن حیوانی مانند روغن الاغ استفاده کنید .

پس از آشنایی با این محصول و اطمینان از ویژگیهای روغن الاغ خالص بهتر است جهت خرید روغن الاغ خالص  و مطمئن با مشاور فروش ما در بازرگانی سان رایز در ارتباط باشید و پس از اولین تماس و ارائه سفارش به سرعت به روغن الاغ خالص  با قیمت مناسب و قیمت روز و کیفیت بالا به روغن الاغ خالص   دست پیدا کنید.

پند ویژگی منحصر بفرد روغن الاغ آنهم از نوع خالص  آن را می توان در مطلب زیر خواند :

کمک به تحمل سرما :

براساس عقیده «آیورودا» ( یک دانش قدیمی و کهن هندوستانی است که به کمک غذا ، ماساژ و یوگا به درمان افراد بیمار می پردازد) استفاده از روغن حیوانی مانند روغن الاغ می تواند از درون ایجاد گرما کند و راحت تر سرمای بیرون را تحمل کرد. شاید به خاطر این است که در بسیاری از غذاهای هندی در فصل زمستان از روغن های حیوانی استفاده می شود.

نتیجه مصرف روغن الاغ خالص بر روی سلامت قلب :

مصرف روغن حیوانی مانند روغن الاغ باعث سلامت قلب و عمر طولانی می شود . روغن حیوانی سرشار از چربی های مفید است که به سلامتی قلب کمک می کند . روغن الاغ دارای اسیدهای چرب امگا ۳ است که می تواند کلسترول بد خون را کاهش دهد

نحوه مصرف روغن الاغ :

ابتدا محل مورد نظر را با آب و صلبون بشوئید. سپس چند قطره از این روغن را در محل مورد نظر بریزید و به آرامی ماساژ  دهید. ماساژ باید ۵ الی ۲۰ دقیقه باشد . بعد از انجام ماساژ ، آن را با گاز استریل ببندید تا گرم شود و آن را تا ۲۴ ساعت به حال خود باقی بگذارید. این عمل را قبل از خواب انجام دهید و صبح روز بعد آن را صابون معمولی و یا صابون زرد چوبه خوب بشویید.

بهتر است همین حالا برای خرید روغن الاغ آنهم از نوع خالص  اشن و با کیفیت مطمئن با مشاورین ما در شرکت بازرگانی سان رایز تماس بگیرید و روغن الاغ با ویژگیهای منحصر بفرد آن را تهیه نمایید .

قیمت عمده روغن الاغ خالص

امیدواریم که پس از مطالعه دقیق این مطلب بتوانید به این سئوال که از کجا می توان به قیمت عمده روغن الاغ خالص در بازار تهران دست پیدا کرد پاسخ روشن و واضحی بدهید و مهمتر از آن اینکه آیا روغن الاغ خالص  در بازار تهران دست یافتنی است و آیا می توان روغن الاغ خالص  را در بازار تهران با قیمت مناسب خرید؟

ما از شما دعوت می کنیم که برای خرید روغن الاغ خالص با اطمینان خاطر و قیمت منصفانه و خوب در بازار تهران با شرکت بازرگانی سان رایزتماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات کتیرا به کشورهای دیگر

صادرات کتیرا به کشورهای دیگر : بازرگانی سان رایز با هدف بر صادرات کتیرا به …