فروش خشکبار
خانه / کتیرا / قیمت عمده فروش انواع کتیرا در بازار سال 99

قیمت عمده فروش انواع کتیرا در بازار سال 99

قیمت عمده فروش انواع کتیرا در بازار سال 99 :

انواع کتیرا با خواص و واسکوزیته متنوع و در رنگ بندی متفاوت از مناطق دارای گیاه گون برداشت شده و در بازار ایران عرضه می گردد . قیمت عمده فروش انواع کتیرا در بازار سال 99 با توجه به میزان برداشت و استحصال این محصول و مقدار تقاضا در بازار پس از سورت و دسته بندی اعلام می شود.

بازرگانی سان رایز با فروش عمده کتیرا در بازار و در سال 99 همچون سالهای گذشته فعالت ویژه ای دارد و با اعلام قیمت عمده فروش انواع کتیرا در بازار سال 99 در خدمت مشتریان و خریداران خود می باشد .

قیمت عمده فروش انواع کتیرا در بازار سال 99

درباره گیاه گون  بیشتر بدانیم :

گون با نام علمی Astragalus gummifer از خانواده ی Leguminosae (خانواده ی نخود) است. گیاهی است چند ساله، بوته مانند و دارای ساقه ی چوبی با برگ هایی مرکب از برگچه های متعدد که این برگ ها اکثرا فرد می باشند.

گونه گیاه گون در ایران دارای 800 نوع است و در آسیا به بیش از ۲۰۰ گونه می رسد و انواع مختلفی دارد که بیشتر در شرق میانه، عراق، ایران و غرب آسیا و به طور کلی در مناطق استپی و کوهستانی  رشد میکند. کتیرا یا صمغ گون بر اثر شکافی که به ساقه گون وارد می شود بیرون آمده که پس از مدت کوتاهی خشک میشود و به شکل نوارهای نازک پهن و ضخامت 1 میلی متری بوده و به رنگ سفید تا سفید مایل به زرد کمرنگ بدون بو، بدون طعم می باشد.

در بازار فروش کتیرا انواع گونه های کتیرا از لحاظ ظاهری  به دسته های زیر تقسیم بندی می شود :

کتیرای ورقی یا کتیرا پنبه ای  

نوع ورقی کتیرا از تیغ زدن ساقه به دست می آید که بی‌رنگ یا سفید بوده و بهترین، مرغوب‌ترین و گران‌ترین نوع می باشد.

قیمت عمده فروش انواع کتیرا در بازار سال 99

کتیرای معمولی یا خرمنی

کتیرای معمولی شکل لوله یا مدور است که چندان مرغوب نمی باشد.

قیمت عمده فروش انواع کتیرا در بازار سال 99

کتیرای مفتولی

 کتیرای مفتولی از فرو بردن سیخ یا میخی در ساقه فراهم می‏ شود.

قیمت عمده فروش انواع کتیرا در بازار سال 99

شروع بهره برداری کتیرا معمولاً از اواخر فصل بهار است تا اوایل شهریور ماه ادامه دارد.

کتیرا به عنوان یک ماده دارویی، نقش تعیین کننده‌ای در ساخت دارو و مواد پزشکی دارد. این ماده در صنعت داروسازی به مصارف تهیه موسیلاژ، گرد کتیرا و همچنین تهیه قرص‌های مختلف می‌رسد.

جهت خرید کتیرا و اطلاع از قیمت عمده فروش انواع کتیرا در بازار سال 99 و کتیرا خوراکی می توانید با مجموعه ما در تماس باشید .

از آنجایی که کتیرا خاصیت دارویی دارد، به عنوان امولسیون دهنده برای معلق نگه داشتن گردهای دارویی غیر محلول در آب به کار می‌رود. کتیرا ممکن است به فراورده های دارویی افزایش دهنده حجم نیز اضافه شود.

از دیگر خواص کتیرا مصرف به عنوان نرم کننده و تسکین دهنده در فراورده های آرایشی و بهداشتی است. از کیترا به عنوان سوسپانسیون کننده، امولسیون کننده و به هم چسباننده در صنایع دارویی استفاده می‌شود.

در مواد اولیه محصولات فوق می توان از انواع کتیرا داروئی و کتیرا خوراکی استفاده نمود .

توجه داشته باشید، ژل تهیه شده از کتیرا و آب ممکن است پس از مدتی خراب شود، بنابراین بهتر است آن را دور از گرما نگهداری کرده و همواره در زمان مصرف به صورت تازه تهیه کنید.

قیمت عمده فروش انواع کتیرا در بازار سال 99

ایران یکی از مناطق مشهور برای تولید صمغ کتیرا است و در واقع به عنوان بزرگ‌ترین تولید کننده آن شناخته می‌شود. صمغ کتیرا چسبنده، بدون بو و بدون مزه و محلول در آب است که آن را از شیره گیاه تهیه و خشک می‌کنند.

جهت دریافت اطلاعات مربوط به قیمت عمده فروش انواع کتیرا در بازار سال 99 و نحوه خرید و سفارش کتیرا مورد نیاز لازم است با مشاور فروش مجموعه تجاری سان رایز آقای مهدی صدیقی یوسف تماس و هرگونه مشاوره لازم را دریافت نمائید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش انواع کتیرا در بازرگانی سان رایز

خرید و فروش انواع کتیرا در بازرگانی سان رایز : خرید و فروش انواع کتیرا …