فروش خشکبار
خانه / لیمو عمانی / قیمت فروش لیمو عمانی جهرم در بازار

قیمت فروش لیمو عمانی جهرم در بازار

قیمت فروش لیمو عمانی جهرم در بازار

در بازار داخلی ایران و بویژه بازار تهران در بین خشکبار های موجود قیمت فروش لیمو عمانی جهرم در بازارنسبت به محصولات مشابه خارجی دارای ارزش بالاتر و مشتری بیشتر نیز می باشد .

فصل برداشت لیمو ترش بصورت عمده در شهرهای تولید کننده در استان فارس بویژه شیراز و جهرم و شهرهای دیگر همچون هرمزگان ، میناب و بندر عباس  از اواسط خردادماه و ابتدای تیرماه شروع شده و حدود دو ماه بطول می انجامد.

قیمت فروش لیمو عمانی جهرم در بازار

نام لیمو عمانی از کجا می آید ؟

لیمو عمانی همان لیمو ترش معمولی خشک شده است. اما شهرت آن به اسم لیمو ” عمانی ” به دلیل این است که شهر عمان پایتخت کشور اردن معروف‌ترین نوع لیمو را دارد. کشور‌هایی همچون اردن، لبنان و فلسطین بین سایر کشور‌ها از نظر محصولات مرکباتی، بسیار به نام هستند.

درباره لیمو عمانی چه می دانیم ؟

لیمو عمانی سرشار از ویتامین سی است و در درمان بسیاری از عفونت‌های خونی بعنوان داروی معجزه گر شناخته شده است. این خاصیت لیمو عمانی از آن بعنوان یک میوه و محصول با ارزش ساخته است .

در کشور ما ایران میزان تولید و عرضه این محصول علاوه بر میزان بارندگی در فصل بارش به مدیریت بهینه، تغذیه مناسب و سمپاشی به موقع باغداران نیز وابسته می باشد. نهایتا می توان گفت که قیمت فروش لیمو عمانی جهرم در بازار نیز به علل فوق ارتباط مستقیمی دارد . و هر چقدر میزان تولید در فصل برداشت بیشتر باشد قیمت فروش لیمو عمانی جهرم در بازار نیز مناسب تر و ارزان بدست مشتری خواهد رسید .

قیمت فروش لیمو عمانی جهرم در بازار

قیمت فروش لیمو عمانی جهرم در بازار

در بازرگانی سان رایز نیز علاوه بر میزان تقاضا در بازار موثر از فاکتورهای فوق الاشاره می باشد . که  خوشبختانه بدلیل ارتباط پایدار و مستمر کارشناسان این مجموعه با باغداران و تامین کنندگان لیمو عمانی توانسته ایم قیمت های بهتر و ارزانتری در مقایسه با همکاران و رقیبان خود در بازار اعلام کنیم .

دیگر خواص اعجاب انگیز لیمو عمانی را بشناسیم :

میزان اسید بالا و وجود ویتامین C در لیمو ترش از آن بعنوان یک ضد عفونی کننده فوق العاده خلق کند . لیمو در درمان بیماریهای عفونی و سرماخوردگی ها نقش بسیار مثبتی را ارائه کرده است  و بعنوان یک آنتی بیوتیک خوب عمل می کند.

مرکبات  با کیفیت و میوه های گرمسیری اغلب در شهرستان هایی که در جنوب کشور قرار دارند، پرورش داده می شوند. لیمو از میوه ها و مرکبات مناطق گرمسیر است که در فصل تابستان و پاییز در استان فارس و استان هرمزگان برداشت می شود.

قیمت فروش لیمو عمانی جهرم در بازار

از آنجا که فروش لیمو عمانی جهرم می تواند در توسعه اقتصادی شهرستانهای تولید کننده و رشد اقتصادی کشاورزان ، باغداران و و همه مشاغل درگیر نقش مفیدی داشته باشد پیشنهاد می کنیم که بازرگانان و تاجران فعال در حوزه خشکبار و مرکبات و سایر فعالان اقتصادی که قصد خرید محصولات لیمو عمانی بدون واسطه را دارند و یا قصد اطلاع از آخرین قیمت فروش لیمو عمانی جهرم در بازار را دارند با مشاورین فروش این مرکز تماس حاصل نمایند.

بازرگانی سان رایز پیشرو در تامین و فروش محصولات خشکباری ، فروش گیاهان داروئی در خدمت شماست .

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com