فروش خشکبار
خانه / مویز بدون هسته / قیمت پخش عمده مویز بی هسته در بازار سال 99

قیمت پخش عمده مویز بی هسته در بازار سال 99

قیمت پخش عمده مویز بی هسته در بازار سال 99

قیمت پخش عمده مویز بی هسته در بازار سال 99 دارای فاکتورهای متعددی از جمله نرخ ارز و میزان واردات این محصول می باشد. این محصول در بعشی از نقاط خاص دنیا بعمل می آید .

کشمش مویز که از نوع انگور شاهانی یاهمان انگور سیاه تهیه می شود. بیشتر در کشورهای آسیایی از جمله ازبکستان ، ترکیه ، افغانستان و ایران تولید می شود البته مویز استحصال شده در هر کشور ویژگیهای منحصربفرد خود را دارد .

قیمت پخش عمده مویز بی هسته در بازار سال 99

کشمش مویز هم از نظر رنگ، درشتی و طعم با دیگر انواع کشمش متفاوت است.

کشمش مویز در دو نوع بی دانه و با دانه موجود می باشد که نوع بی دانه آن بیشترین خواهان را به علت اذیت نشدن دندان ها دارد.

جالب است بدانید که کشمش مویز براثر خشک شدن خاصیت خود را از دست نمی دهد بلکه کالری موجود در خشک شده آن تا 5 برابر بیشتر می شود.

قیمت پخش عمده مویز بی هسته در بازار سال 99 و سایر بازارهای مصرف کننده براساس همین ویژگی ها و معیارهای اشاره شده در بازار مصرف تعیین می شود .

از کشمش مویز در ترکیب آجیل تمام مغز شیرین استفاده می شود که این آجیل نیز جزء محبوب ترین نوع آجیل های پر مصرف می باشد.

مصرف 100گرم کشمش مویز حاوای 283کیلو کالری انرژی می باشد که در این بین با مصرف کشمش مویز ویتامین های B6 , A , C ، کلسیم، آهن، منیزیم ، پتاسیم ، کربوهیدرات را جذب می نمایید.

کشمش مویز به دلیل برخورداری از میزان بالای آنتی سیانین ( عامل رنگ سیاه انگور) باعث جلوگیری از بروز آلزایمر در سنین بالا می شود .

لازم به ذکر است کشمش مویز برای درمان کم خونی بسیار موثر است. از همین رو مصرف روزانه مویز در بین افشار مختلف رایج شده است و همین میزان از مصرف در تعیین قیمت روز فروش مویز در بازار تهران بعنوان یک بازار فعال خشکبار بویژه بازار تهران تاثیر بسزائی داشته است .

قیمت پخش عمده مویز بی هسته در بازار سال 99

بازرگانی سان رایز یکی از مراجع اعلام قیمت پخش عمده مویز بی هسته در بازار سال 99 می تواند در کنار تجار و کسبه عزیز در جهت تامین و فروش مویز باشد .

قند موجود درانواع مویز از نوع فروکتوز است که برای جذب آن نیازی به انسولین نیست و افراد دیابتی می توانند از آن به راحتی استفاده نمایند.

حهت اطلاع از  قیمت روز فروش مویز می توانید با مشاورین ما در تماس باشید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com