فروش خشکبار
خانه / کتیرا / کاربرد کتیرا

کاربرد کتیرا

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با کاربرد کتیرا و خرید و فروش انواع کتیرا و قیمت کتیرا در سال 1402و همچنین تامین عمده کتیرا جهت صادرات کتیرا به کشور های دیگر در بازرگانی سان رایز پیشنهاد میشود در این مطلب همراه ما باشید.

کتیرا چیست؟

کتیرا نوعی صمغ طبیعی می باشد که از شیره خشک چندین گونه گیاه گون بهره برداری می شود. گون‌هایی که کتیرا تولید می‌کنند ارتفاع بلندی ندارند و بیشتر در نواحی کوهستانی و بیابانی خاورمیانه رشد می کنند. با بیرون‌کشیدن صمغ موجود در ساقه‌های گون‌هاست که می‌توانیم به کتیرا دست پیدا کنیم . ایران بزرگ‌ترین تولیدکننده این ماده است؛ ماده‌ای که نه بوی خاصی می‌دهد، نه مزه‌ای و نه حالت چسبنده‌ای دارد.

کاربرد کتیرا در صنعت های مختلف:

از آنجا که کشور ما منبع بزرگی از گیاهان دارویی است یکی از ارزشمندترین آن گیاهان دارویی ارگانیک کتیرا می باشد که نوع خرمنی و مفتولی آن نیز وجود دارد کاربرد کتیرا بسیار زیاد می باشد و مصرف کتیرا در بهبود و پیشگیری از بسیاری بیماریها مفید می باشد که از آن جمله مصرف کتیرا می تواند به بهبود عملکرد دستگاه گوارش کمک کند و همچنین در کارخانجات داروسازی ، مواد غذایی و آرایشی بهداشتی برای تولید محصولات خود از نوع کتیرا خرمنی و کتیرا مفتولی استفاده می کنند .
برای اطلاع قیمت کتیرا در سالی 1402 با توجه به کاربرد کتیرا و قیمت خرید و فروش انواع کتیرا با ما در تماس باشید.

کاربرد کتیرا در قدیم:

در زمان های قدیم ، کاربرد کتیرا در استفاده از کتیرا و انواع ژل‌های مو بود و به عنوان حالت دهنده استفاده می شد.
کاربرد کتیرا در تابستان:
کتیرا می‌تواند بدن را خنک کند. رنگ کتیرا سفید یا زرد روشن می باشد و اگر در آب خوابانده شود، با جذب آن حالتی نرم به خود می گیرد. ترکیب کتیرا با لیمو و شیر در تابستان هم خاصیت خنک‌کنندگی بالایی دارد.
قیمت خرید و فروش انواع کتیرا در سال 1402 در بازرگانی سان رایز که یکی از شرکتهای با تجربه در امر خرید و فروش انواع کتیرا سطح کشور بویژه شهر اصفهان و دیگر شهرها می باشد به عواملی چون مقدار برداشت ، میزان بارندگی در شهر های تولید کننده کتیرا ، درسته بندی کتیرا، میزان پوشش گیاهی هرمنطقه و نهایتا مقدار تقاضای مصرف کننده و فروش و صادرات کتیرا به کشور های دیگر دارد .
برای اطلاع از قیمت کتیرا در سال 1402، کاربرد کتیرا، انواع کتیرا و دسته بندی کتیرا، بهترین نوع کتیرا، وضعیت خرید و فروش انواع کتیرا و صادرات کتیرا به کشور های دیگر با ما در تماس باشید.

کاربرد کتیرا در گوارش:

کاربرد کتیرا بی‌شمار می باشد؛ برای مثال، برخی مدارک نشان می‌دهند که از آن هم برای رفع یبوست و هم رفع اسهال استفاده می‌شود.

کاربرد کتیرا در صنعت داروسازی:

همان‌ طور که می‌بینید، خواص کتیرا و کاربردهایش بسیاراست. حتی در صنایع داروسازی نیز از این ماده در نقش پیوند دهنده مواد مختلف استفاده می شود. از صنایع غذایی تا تولید انواع داروها و مواد بهداشتی و آرایشی از کتیرا بهره می‌برند.

کاربرد کتیرا برای قلب:

کتیرا دارای خواص پاک کننده می باشد و بنابراین در درمان یبوست بسیار مفید است. استفاده منظم از آن به عنوان ملین عمل می کند. همچنین به غلبه بر اسیدیته و سوختگی قلب کمک می کند.

برای جمع آوری اطلاعات درباره کاربرد کتیرا، انواع کتیرا، بهترین نوع کتیرا، دسته بندی کتیرا، خرید و فروش انواع کتیرا، قیمت کتیرا در سال 1402 و صادرات کتیرا به کشور های دیگر با مشاورین ما در بازرگانی سان رایز در تماس باشید.

انواع کتیرا و دسته بندی کتیرا با توجه به کاربرد کتیرا :

دسته بندی کتیرا شامل انواع کتیرا مفتولی ، صدفی پنبه ای و کتیرا خرمنی با نمره بندی 26 و 27 و 28 و حتی پائین تر می باشد که در بسته بندی های صادراتی مرتب و سورت شده با بهترین کیفیت ممکن، با قیمت روز و قیمت مناسب با نمره بندی دقیق در این مجموعه بصورت عمده و تناژ عرضه می شود و کاربرد کتیرا نسبت به نوع آن متفاوت می باشد. با این اوصاف انواع کتیرا خرمنی و کتیرا مفتولی پنبه ای در بازرگانی سان رایز با توجه به قیمت کتیرا در سال 1402 به خرید و به فروش می رسد .

کاربرد کتیرا برای فشار خون:
1. این ماده به عنوان ماده خنک کننده در کنترل فشار خون بالا و رساندن آن به حالت طبیعی به کار می رود
2. شما نیز می توانید برای خرید و فروش انواع کتیرا و صادرات کتیرا به کشور های دیگر با ما در تماس باشید و از قیمت کتیرا در سال 1402 مطلع شوید.

از دیگر کاربرد کتیرا:

از آنجایی که کتیرا خاصیت دارویی دارد، به عنوان امولسیون دهنده برای معلق نگه داشتن گردهای دارویی غیر محلول در آب به کار می‌رود. کتیرا ممکن است به فراورده های دارویی افزایش دهنده حجم نیز اضافه شود.
برای اطلاعات بیشتر درباره کتیرا،دسته بندی کتیرا، انواع کتیرا، صادرات کتیرا به کشور های دیگر، خرید و فروش انواع کتیرا، بهترین نوع کتیرا، کاربرد کتیرا و قیمت کتیرا در سال 1402 با بازرگانی سان رایز در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین نوع کتیرا

بهترین نوع کتیرا مجموعه بازرگانی سان رایز یکی از بزرگترین تامین کننده کتیرا در سال …