فروش خشکبار
خانه / کتیرا / گرانول مرغوب انواع کتیرا سفید بسته بندی شده در سال 1400

گرانول مرغوب انواع کتیرا سفید بسته بندی شده در سال 1400

گرانول مرغوب انواع کتیرا سفید بسته بندی شده در سال 1400 :

قیمت گرانول مرغوب کتیرا مفتولی سفید بسته بندی شده با کیفیت صادراتی در بازار تهران و بازار جهانی در سال 1400 چند است ؟ آخرین قیمت خرید و فروش انواع پودر و گرانول مرغوب انواع کتیرا خرمنی سفید و پودر و گرانول کتیرا خرمنی زرد با بسته بندی صادراتی  در سال 1400 چند است ؟

در بازرگانی سان رایز یکی از مراکز آنلاین اطلاع رسانی قیمت گرانول مرغوب صادراتی کتیرا  سعی دارد شما را از آخرین قیمت صادراتی کتیرا آگاه کند شما میتوانید برای مطلع شدن از قیمت صادراتی کتیرا و خرید و فروش و صادرات عمده کتیرا با مدیر فروش ما آقای مهدی صدیقی یوسف در تماس باشید.

گرانول مرغوب انواع کتیرا سفید بسته بندی شده در سال 1400

خرید و فروش انواع گرانول کتیرا در بازار اصفهان از رونق و رشد خوبی برخوردار بوده است که بیشترین عرضه کتیرا و برداشت این محصول که حاصل فرآوری صمغ چند نوع گیاه گَوَن کمیاب است در شهر اصفهان و روستاهای اطراف آن انجام می شود .

در حالت کلی کتیرا ، دارای چند نوع زرد و سفید رنگ و قهوه ای رنگ میباشد ، که این رنگ بندی ها  خود یکی از عوامل تعیین قیمت خرید و فروش در بازار داخلی کتیرا می باشد . فاکتور دیگری که در تعیین  قیمت خرید و فروش کتیرا تاثیر گذار است نوع کتیرا است که در انواعی مانند کتیرا پنبه ای ، کتیرا مفتولی ، کتیرا خرمنی و به منظور استفاده در صنایع گوناگون از جمله صنایع غذایی و خوراکی و داروسازی و مصارف صنعتی  عرضه می شود .

اما ویژگی بارزی که در کتیرا مشتری های خود را ترغیب به تهیه این محصول می کند ویژگی صمغیت این محصول گیاهی و کاربردهای ویژه آن در صنایعی چون صنایع ساخت شامپو و کرم سازی می باشد.

آیا میدانید گرانول مرغوب انواع کتیرا سفید بسته بندی شده در سال 1400 با بالاترین درجه صمغیت و ویسکوزیته کتیرا ی ایرانی کدام است و در چه منطقه ای بعمل می آید ؟

پاسخ به این سئوال که کدام نوع کتیرا مناسب صنایع غذائی است ؟ کدام کتیراخوراکی است ؟ آیا مرغوب ترین کتیرا ، کتیرای اصفهان است ؟ بیشترین تامین کنندگان عمده کتیرا در کدام شهر و کشور حضور دارند؟

کتیرای گون چیست؟

صمغ کتیرای گون مورد مصرف دارویی و صنعتی فراوانی دارد. بعضی از این گیاهان به علت جذب ماده سلنیوم از خاک سمی هستند و با پی بردن به وجود سلنیوم در این گیاهان به وجود اورانیوم در محل رویش آنها پی می‌برد.

شما میتوانید برای اطلاع از آخرین قیمت گرانول مرغوب انواع کتیرا سفید  بسته بندی شده در سال 1400 با مشاور و مدیر فروش بازرگانی سان رایز آقای مهدی صدیقی یوسف در تماس باشید .

شماره های مستقیم :

09122548047

09159129155

با دیگرخواص کتیرا آشنا شوید :

درمان گرمازدگی

خواص کتیرا برای مو و پوست

درمان یبوست

درمان سرفه

و…

همچنین باید به خاصیت ملّین بودن این گیاه در داروهای گوناگون اشاره ویژه ای نمود.

گرانول مرغوب انواع کتیرا سفید بسته بندی شده در سال 1400

برای دریافت مشاوره در رابطه با تهیه و خرید گرانول مرغوب انواع کتیرا سفید بسته بندی شده در سال 1400 می توانید با مشاور فروش ما آقای مهدی صدیقی یوسف در تماس بوده و پاسخ سئوالات خود در رابطه با کتیرا بپرسید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش انواع کتیرا در بازرگانی سان رایز

خرید و فروش انواع کتیرا در بازرگانی سان رایز : خرید و فروش انواع کتیرا …